Dovolená ve vším všudy

Těšíte se na léto a na dovolenou? Ale zároveň se bojíte, abyste vybrali tu správnou lokalitu a ubytování a nebyli potom na místě samém zklamaní. Plánujete dovolenou v České republice a máte děti? Máme pro vás tip na místo i ubytování, o kterém jste možná ještě neslyšeli.

Rezort Dolní Morava se během pár let stal jedinečným místem, kde najdete vše, cosi můžete přát k prožití https://diskuze.pozary.cz/dobrovolni-hasici/prijemne-proziti-svatku-vanocnich-t31064.html aktivní, ale i relaxační dovolené.

Největší atrakcí Dolní Moravy je bezpochybně stezka v oblacích. Ke stezka, která je logicky na vrcholu kopce, se můžete nechat vyvézt lanovkou. Ale lanovka tam nestojí kvůli stezky v oblacích. V zimě je tu sjezdovka a řada běžkařských tras a v létě lanovku využijí jak turisté, tak i cyklisté, kteří zde najdou oblíbené singltreky nejrůznějších obtížností.

hory

U dolní stanice lanovky najdeme spoustu dalších atraktivních aktivit, které ocení vaše děti. Vodní svět, pískový svět, budete-li chtít den odpočinku od výletů, tak děti nebudou mít problém v těchto mikrosvětech strávit celý den. Samozřejmostí jsou restaurace a jídelna.

Nejnovější atrakcí, která bude otevřená tento rok, se stane nejdelší visutý most v České republice.

Ale i pro turisty je v okolí Dolní Moravy spousta cílů, jako pramen řeky Moravy, nebo vrchol Králického Sněžníku s novou rozhlednou a soškou slůněte, kterou najdete cestou na vrchol.

Dolní Morava

Už jsme vás přesvědčili, že Dolní Morava je ideálním místem, kde strávit dovolenou? Ještě ne? No tak přidáme, že v resortu Dolní Moravy najdete i wellness, což v případě nepříznivého počasí určitě přijde vhod.

Tak co, už zvažujete prozkoumat Dolní Morava ubytování s dětmi Hpapartmany?

Resort Dolní Morava je v zapadlém koutě naší republiky, ale rozhodně to není žádný zapadákov, ale moderní resort, který do puntíku splní všechny vaše požadavky na krásnou dovolenou. Turisti, cyklisti, lyžaři, děti, dospělí, všichni vítáni.