Domeček na stromě

Čím dál tím víc lidí vyhledává klid, když jedou na dovolenou. Už stačily dovolený u moře a všeobecně v rušných turistických střediscích. Moře má jistě své kouzlo, ale odpočinete si tam na 100%? Pokud někdo pracuje například v obchodě, kde denně projde milion lidí, tak radši zvolí dovolenou někde na kraji lesa v domečku na stromě. Ano, k tomu jsem se chtěla dostat. Začalo být celkem populární trávit dovolené na těchto přírodních místech. Určitě si pod tím nepředstavujte žádnou chatrč stlouklou z pár prkýnek na stromě. Naopak, naleznete zde veškerý komfort.

relax u krbu

Zatím všechny domečky, které jsem viděla byly vkusně zařízené. K dispozici máte vše, na co si jen vzpomenete. Ráno vstanete a jen co otevřete oči, tak vidíte do té krásné přírody a v tom se rozhodnete, že máte dnes chuť na něco grilovaného. Není žádný problém. Jen si nasekáte nějaké třísky, podpálíte a už můžete rožnit. A co takhle romantická večeře při svíčkách se sklenkou vína? Stačí si to jen připravit, vše najdete v domečku. Večery i v létě občas bývají docela chladné, tak si klidně dojdete do kouzelného domečku pro deku, která vás zahřeje. A co relax po celým dni stráveném výletováním po skalách, lesích a různých přírodních památkách?

klid v přírodě

Co takhle naložit se do sudu, který je vyhřívaný? Prostě paráda. Další super výhoda je, že se nemusíte starat o snídani. Ráno si vytáhnete košík plný dobrot, který je zavěšený na laně pod domečkem. Oáza na duši a ráj na zemi, tak bych to popsala. A kde, že se takové místo nachází? Například ve Světlé nad Sázavou. Ale je spousta takových míst, jak tady v České Republice, tak i v zahraničí. Jen upozorňuji, že je potřeba zarezervovat termín třeba i rok dopředu. Takže rezervujte a pak už jen zabalit to nejnutnější a můžete užívat úžasného klidu a odpočívat, jak se sluší a patří. A dobrá nálada s sebou.