Role erekce


Plno mužů má problémy s erekcí. Proč? To je otázka, na kterou se ptá každý. A spousta lidí na ni nezná, nebo nenachází odpověď. Hraje v našem životě erekce důležitou roli? A proč? To se dozvíte v dnešním poučném článku. Erekce je důležitá u každého vztahu. Já mám přítele, který měl s erekcí problém. Přijde vám to směšné? Já jsem to zprvu taky brala sportovně, jenže postupem času mi to začalo docela vadit. Nemohla jsem se smířit s tím, že přítel se při každém našem intimním sblížení rychle udělá a já si to neužiju. Strašně mě to trápilo. Takhle to šlo nějaký čas. Potom jsem ale začala o tom s přítelem mluvit. Abych pravdu řekla, přítel byl docela překvapený, že mi to vadí – vůbec o tom totiž nevěděl.

s

To říkám proto, abyste si uvědomili, jak moc je komunikace ve vztahu důležitá. Bez komunikace je to totiž úplně všechno na nic. Když spolu partneři neumí komunikovat, nikdy tím pádem nemůžou ani být opravdu šťastní. Přítel byl nešťastný z toho, co jsem mu řekla. Já jsem mu ale vysvětlila, že mluvím pouze o svých pocitech. Rozhodně to ale neznamená to, že ho opustím, nebo něco takového. Dlouho jsme se snažili najít nějaké řešení. A nakonec jsme jej i našli.

s

Po dlouhé době hledání jsme našli něco, co příteli opravdu pomohlo v podpoře erekce. Byly to takové tabletky. Měl je užívat cca hodinu před každým intimním sblížením. Zprvu jsem opravdu nevěřila, že něco takového může fungovat a byla jsem k těmto tabletkám hodně skeptická. Jenže najednou to bylo lepší a lepší. Každý náš sex byl čím dál lepší a já jsem začala žasnout, co všechno dnešní medicína dokáže. Viděla jsem, že si to více užívá přítel a i já. Měli jsme hroznou radost, že jsme našli řešení na naše dlouhodobé problémy. Proto pokud s něčím takovým taky bojujete, zkuste tyto tabletky a potom dejte vědět, jestli zabraly, nebo ne.