Přechodný domov pro Vašeho parťáka

Koupíte si pejska, ale po delší době získáte novou práci. Práci, kde budete muset jezdit na služební cesty. Ale co teď s vaším parťákem či parťačkou? Jako další příklad bych uvedla nemoc. Každému se může stát, že jednoho dne ho postihne nějaká nemoc. Nemoc, kvůli které musíte na nějakou dobu do nemocnice. Ať už se jedná o jakýkoliv důvod, tak následuje vždy stejná otázka a stres. Kdo se postará o mého psa? Co s ním bude?

štěňátko

Rodina
Většinu z nás samozřejmě jako první napadne slovo rodina. Ano, většinou to tak i dopadne. Člen rodiny musí do nemocnice, a někdo se ujme jeho psa na dobu určitou. Ale bohužel ne každý má takové štěstí, aby mohl svého mazlíčka nechat u blízkých. A stále zůstávají ve stresu, co s ním bude.

Přátelé
Jako další možnost se nabízí přátelé. Pokud člověk nemůže svého mazlíka nechat u své rodiny, tak často jako druhou možnost hledá nocleh pro psa u jeho přátel. Jenže i zde mnoho lidí naráží na velkou překážku. První možností je, že kamarád by si psa vzal, ale nemá proto vhodné prostory. Druhou možností, že se rovnou setkáte s odmítnutím, protože Vašeho psa jednoduše hlídat nikdo nechce. I to se stává, a tak Vám zůstává jediná možnost.

pes

Psí hotel
A konečně se nabízí poslední a jediná možnost v poddání psího hotelu, o kterém se můžete dočíst více na . Počet mazlíčků se neustále navyšuje, a podnikatelé aktivně sledují trh. Proto každý rok vznikne několik nových psí hotelů, které nabízejí nejrůznější služby. Chcete svému mazlíčkovi dopřát luxusní zážitek? Tak mu zaplaťte psí masáž či výbornou večeři a samozřejmě vyhřátý pelíšek. Přijde Vám to směšné? Možná to je, ale to se pouze trh přizpůsobuje poptávce. A lidé opravdu takové věci svým mazlíkům platí. Proč ne? Přesně! Je jedno jestli Váš mazlík bude spát v 5 hvězdičkovém psím hotelu či menší kvalitě. Nejdůležitější je, že se Vám o něj někdo postará, když budete pryč. A to je základní účel psích hotelů, který stále přetrvává. A díky velké nabídce, si může psí hotel pro svého miláčka dovolit na pár dní téměř každý.