Pozor na světla


Když už máte vše zkontrolováno pět krát, začnete znovu, neb jistota je jistota a zůstat třeba v cizině bez piva, nebo líčidel je hrozné a vlastně může nepřímo ohrozit váš život. Tak jo, ještě jednou a začíná nová kontrola. To něco je důležité pro vás, to něco pro vaši manželku a další věci důležité pro děti. Pro všechny společně je to asi jen jídlo. A ještě jedna drobnost, která však asi nikoho nenapadne. Zajistit si dostatek světla.Reflektor auta
Ano, žárovky do reflektorů jsou v povinné výbavě, ale máte je tam skutečně. Aha, nemáte že? Nu, vidíte, a přitom jejich absence může váš život ohrozit skutečně. Nejen teoreticky ale i prakticky.
Sice se asi nestane, že vám přestanou fungovat oba reflektory naráz, tedy přesněji žárovky v nich, ale co kdyby? Čert nikdy nespí a co kdyby ještě v té tmě co nastane na vás vybafnul?
Tak vidíte. A proto je bezpodmínečně nutné si žárovky přibalit na cestu s sebou.
Je jasné, že ve vašem plánu vůbec noční jízda nefiguruje, ale to nevadí. Můžete mít defekt, nebo vás někde něco zdrží a vy v noci prostě budete nucen jet. Pak máte jistotu, že i kdyby světlo vypovědělo, tak jej můžete nahradit v klidu a pohodě.
Všechny druhy reflektorových žárovek (samozřejmě i ostatních typů) si můžete objednat přímo zde , a budou vám doručeny až domů.Automobilové světlo
Ještě, než si je objednáte, běžte do garáže a pokud jste je ještě nikdy neměnili ani nekontrolovali, podívejte se do příručky, nebo přímo do reflektorů, abyste se ujistili, že vámi objednávané typy jsou ty, které skutečně do svého vozu potřebujete. Jiný typ by vám v krabičce povinné výbavy ležel zcela zbytečně a také tam zbytečně zabíral místo. Oni by vám je samozřejmě klidně rádi vyměnili za ty správné, ale to znamená starosti navíc, posílání balíčku zpět a další zbytečné výdaje. Takže je opravdu lépe si to zkontrolovat raději dva krát a objednat to, co je skutečně třeba.