Připravte se na léto

Stále ještě trvá zimní období, dokonce leckde konečně i nasněžilo, tak jsme uvrtaní do teploučka svých obývacích pokojů a přemýšlíme, co bychom mohli udělat pro své zdraví, když už se nám nechce do té zimy. Venku mrzne až praští a my se rozhodujeme, že konečně zatočíme se svými kilíčky, které jsme nabrali přes vánoční svátky a někdy i nuceným pobytem doma díky koronaviru. A ne a ne si svou váhu upravit na původní stav. Když teď máme dostatek času, připravme se na léto a naplánujme a upravte si svůj letní jídelníček Bmikalkulacka.cz!

směs salátů__340

Času máme až až, a proto v klidu zapřemýšlejme, co můžeme všechno udělat a zaneste do svého života i novinky, a to právě proto, aby vás změna inspirovala a bavila. A o tom také život je. Nejen se trápit pohledem na tukový polštářek, ale nabýt sebevědomí tím, že pro sebe chci něco víc. Rozhodněte se https://www.bmikalkulacka.cz/upravte-svuj-letni-jidelnicek-zaradte-do-neho-hlavne-lehka-a-svezi-jidla co budete jíst v létě tak, aby to bylo chutné, zároveň lehké a netížilo vás v žaludku. A co víc, aby to bylo také dietní, aby ta nabytá kila, která vás tíží a nenechávají v klidu, šla obratem zase dolů na původní váhu.

Snad už každý ví, že letním zeleninovým salátkem bmikalkulačka nic nezkazíte. Ale dejte si pozor i na to, aby nesestával vždy jen ze zeleniny, ač je zdravá. Počítejte s tím, že po tomto salátku budete mít brzy hlad, a proto, pokud by měl být hlavním jídlem, neváhejte a opečte si nasucho na teflonové pánvi kousky kuřecího nebo krůtího masa a přihoďte do mísy k salátu. Stranou odložte marinády, tučné zálivky i pesta, ale přidejte pár kapek panenského olivového anebo lněného oleje. Svému zdraví tím jen prospějete a zaženete i hlad.

klíčky salát

Objevte klíčení semínek. Na netu najdete spoustu informací, jak a která semena můžete klíčit. Klíčky nám totiž poskytují spoustu enzymů, vitamínů, minerálních prvků a vnášejí radost do života. naklíčenými výhonky ozdobte svůj letní talíř, aby byl nejen chutný, ale aby i krásně vypadal.