Knížkový obal na mobil Huawei patří k nejoblíbenějším

Knížkové obaly nebo pouzdra, chcete-li, jsou již mnoho let na špici žebříčku popularity příslušenství chytrých telefonů. Drží se tam díky tomu, že jde o velmi krásné, efektivní a levné produkty. Těmito výrazy bychom mohli jejich vlastnosti ve zkratce nastínit, ovšem vyplatí se popsat některé z nich podrobněji.

dívka s mobilem

Budou se vám líbit na první pohled – mobil, který vypadá jako kapesní diář, v elegantních deskách, podobných kůži, vás jistě upoutá na první pohled. Můžete tedy mít telefon třeba za výprodejovou cenu, bazarový a poškrábaný, za pár stovek, ale v knížkovém, neboli flipovém obalu na mobil Huawei https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-huawei-83 bude vytvářet zcela odlišný dojem.

focení s mobilem

Základní surovinou pro výrobu těchto obalů je polyuretan, který se zpracovává do podoby tzv. eko-kůže. Je to velmi příjemný materiál na dotek a pravou kůži velmi věrně napodobuje. Není tedy nutné zabíjet zvířata jen kvůli marnivosti mít kožené pouzdro za každou cenu, s knížkovým pouzdrem si bohatě vystačíte.

Barva – svět barev je to, co dospělí mohou závidět dětem, neboť sortiment dětského oblečení, obuvi, hraček a dalších předmětů se v pastelových tónech barev přímo předhání mezi sebou. Zatímco my, dospělí, hlavně muži, máme omezený výběr barev, který se u řady výrobků zužuje na černou, šedou a tmavé odstíny modré, hnědé a zelené. Naštěstí si výrobci uvědomili, že mobil, mnohdy černý a šedý, může mít mnohem hezčí kabát díky knížkovému pouzdru v barvě fialové, bílé, růžové, tyrkysové, nebo žluté.

Prodyšnost – tuto vlastnost eko-kůže proslavili výrobci obuvi, kteří z ní vyrábí stélky dámských letních střevíců. U obuvi je prodyšnost klíčovou vlastností a u mobilních telefonů rovněž. Kdybyste vyrobili pouzdro např. z PVC, uvnitř na ploše dotykového displeje by se mohla srážet vlhkost a pronikat dovnitř přístroje. S knížkovým pouzdrem z eko-kůže se to nemůže stát.