Bydlete levně, ale moderně!

Ceny všech realit jsou v současnosti nepředstavitelně vysoko. Domů, které jsou levné, je málo. V naprosté většině případů jsou pak stejně určené k rekonstrukci. Nicméně otázkou je, kde na to všechno vzít peníze? Průměrné platy nejsou příliš vysoké a podmínky udělení hypotéky velmi přísné. Nicméně pokud se snu, ve kterém máte vlastní dům se zahradou, stále nechcete vzdát, poradíme vám, jak toho dosáhnout!

Ideálním řešením jsou mobilní dřevěné domy. Tyto stavby jsou taktéž zvané jako mobilheimy. Tyto stavy jsou naprosto specifické a o proti klasickým zděným stavbám se liší v mnoha ohledech. Prvním, a to pravděpodobně největším rozdílem, je fakt, že tyto montované domy jsou ze dřeva. Jejich výrobní cena je tedy podstatně nižší. Dalším rozdílem je to, že s mobilním domem lze hýbat. V naprosté většině případů se jedná o dům na kolech, který lze libovolně přemisťovat z místa na místo. Vždy stačí jen zapojit k elektřině a vodě a můžete bydlet!

moderní koupelna

Lidem se obvykle také líbí rychlost, se kterou jsou domy připraveny přímo k použití. Pokud si vyberete již smontovaný dům z katalogu výrobce a ihned jej zaplatíte, můžete v domě bydlet již do několika málo týdnu! Zkrátka nemusíte zdlouhavě vyřizovat žádná povolení ani jiné záležitosti, které souvisí se zděnou stavbou.

moderní kuchyň

Nicméně pokud byste si nevybrali z katalogu domů, které firmy nabízejí, máte ještě jednu možnost – a to nechat si dům postavit přesně podle vašich představ. Ovšem v takovém případě musíte počítat s tím, že se jedná o stavbu na míru. Budete si tedy muset zaplatit návrh interiéru i další poplatky. Výhodou tohoto typu je fakt, že si můžete navrhnout například i svoji kuchyňskou linku a koupelnu. Taktéž můžete sladit veškeré barvy dle vašeho vkusu. Celá stavby se vám tímto může dost prodražit. Pokud tedy chcete ušetřit, vždy vybírejte z předem navržených domů.