Kouzelník Praha

Jste z Prahy nebo jejího okolí? Máte rádi kouzla, čáry a záhady? Pak se vám jistě bude líbit kouzelnické vystoupení mistra ve svém oboru kouzelníka Martina Kellmana.

Martin Kellman není jen tak ledajaký kouzelník. Je to váš kouzelník. Jeho představení jsou nejen plná magie, ale především plná napětí, zábavy a lidskosti. Oceníte jeho nezaměnitelný charakter.

Víte, kdo ocení kouzla nejvíce? Přece děti. Kouzelník Praha Vaskouzelnik připravuje jedinečná dětská vystoupení, při kterých se i ti nejmenší užijí spoustu zábavy. Během představení jsou děti do kouzlení zapojovány a jednotlivá čísla se tak stávají vysoce interaktivními. Děti kouzla a magii milují. Odmala slýchají o pohádkových bytostech, které ovládají čáry a pomocí nich se mohou dít zázraky. Nyní mají možnost kouzla vidět nejen na vlastní oči, ale dokonce se jich i aktivně zúčastnit.

kouzelný klobouk

Vedle kouzlení Martin Kellman dokáže další atrakci, kterou děti zbožňují, a tou je modelování balónků. Z nafukovacích balónků se dá vyrobit celá řada věcí, jako například všemožná zvířátka. Děti si tak odnesou domů na svého oblíbeného kouzelníka pěknou památku.

Kouzelník Martin Kellman se však nezaměřuje pouze na dětské publikum. Vždyť bavit se chtějí i dospělí. Pořádáte oslavu, firemní večírek nebo svatbu? Pozvěte kouzelníka, který oslní vaše hosty. Zařiďte, aby byl vámi připravovaný den dokonalý a výjimečný. Vy a vaši hosti se můžete těšit nejen na pódiová vystoupení, ale také na speciální druh magie, a to mikromagii. Kouzla se tak odehrávají přímo před vašima vlastníma očima, kterým v ten moment nedokážete uvěřit.

kouzelník Praha

Kouzla a čáry nemusí být jen v pohádkách. Vraťte se na okamžik do svých dětských let, zapomeňte na veškeré zákonitosti a prostě jen uvěřte. Uvěřte, že zázraky se dějí, že je v našem světě a v našich srdcích ještě stále dost prostoru pro fantazii.