Pokud chcete vsadit na kvalitu, tak vsaďte na Samsung

Existuje celá řada výrobců kvalitních chytrých telefonů a jiných zařízení, které nám dennodenně usnadňují život a všechno je to zase trochu lepší. Kdo by vůbec čekal, že by se z malého výrobce někde v Koreji stal světový gigant? Ještě před dvaceti lety to byla opravdu jen malá firma, která zažívala boom, a dnes už se bez chytrého telefonu neobejdete. Jejich chytrá zařízení jsou nesmírně levná, ve všech cenových kategorií, a jsou hlavně dostupná a snadná k použití, naprosto vystačují všem, kteří jen potřebují nějaký telefon a nemají příliš velké nároky, byť firma začala vyrábět i high-end zařízení, která mají vytuněný fotoaparát nebo mají rozšířený datový prostor či fungl nové technologie přímo z dílny.

image-in-the-image-2204798_640

Je otázkou, do jaké míry mohou ostatní společnosti vlastně konkurovat? Tato korejská firma je zatím všechny drtí a drží si své místo na předních příčkách výrobců, ovšem je tu dosti silných vyzyvatelů, kteří se nebojí ničeho a nemají co ztratit. Firma se však drží už desítky let a očekává se, že nehodlá polevit, přeci jen, když už se někdo dostane takhle daleko, tak je velice těžké ho přemoci. To by opravdu musela přijít nějaká nová firma s úplně novou technologií, kterou by vyvinuli v garáži v naprosté anonymitě, která by tak moc přesáhla veškeré známé poznatky, že by si prostě ukousla svou půlku trhu, či ideálně – která by si vytvořila úplně nový trh, ve kterém by hned zezačátku získala dominanci.

music-on-your-smartphone-1796117_640

Vždycky, když si budete vybírat telefon, nedívejte se jenom na to, jestli se vám líbí nebo jaká je jeho cena, ale například také to, o jak časté zařízení ve vašem lokále půjde. Hraje to totiž roli v pořizování náhradních součástek, opravách a jiných ne zrovna častých věcí, na které ale musíte myslet a pokud na to myslet nebudete, může se vám to vymstít. Přesně proto je široce zastoupený Samsung Galaxy to pravé ořechové.