Nebankovní hypotéka bez registru

Získat peníze formou půjčky, úvěru či hypotéky není vždy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Obvykle vedou první kroky se žádostí o úvěr do banky. S nadějí, že zajisté vám pomůžou, protože máte u nich běžný či spořicí účet. Tak to většinou bývá, ale jen do chvíle, než objeví nějaký problém, který brání kladnému vyřízení.
zelené znaky dolarů.jpg
Většinou jde o nízkou bonitu, příjmy a hlavně záznam v rejstříkách dlužníků. Tyto rejstříky se totiž stávají velice častým kamenem úrazu a znemožňují klientům získat úvěr.
Jedná se o záznamy, které obsahují informace třeba jen o pár dní zpožděné splátky jiného úvěru či neuhrazenou fakturu za služby mobilnímu operátorovi a podobně. A samozřejmě i mnohem závažnější informace, ve kterých se jedná o nesplacené závazky, exekuce a podobně.
Takže stačí opravdu málo a i přes to, že danou věc již máte vyřízenou a splacenou, může vám uškodit při získání jiného úvěru či hypotéky.
Naštěstí jsou však i finanční produkty a společnosti, pro které tyto záznamy nehrají až tak důležitou roli. Jako třeba nebankovní hypotéka bez registru.
Při této formě úvěru společnosti nenahlížejí do těchto rejstříků a tak i přes nějaký záznam máte šanci potřebné peníze získat. Dokonce i vyřízení je mnohem rychlejší a snadnější, protože často nemusíte dokládat ani příjmy a žádost můžete podat online formou. Čím si zachováte svoje soukromí i diskrétnost.
pytle dolarů.jpg

Podmínkou je záruka formou zástavy nemovitosti. Taková nemovitost nemusí být pouze vaše, ale i třetí osoby, která je ochotna vám tímto způsobem pomoct. Opět vyšší šance pro získání peněz.
Dále si můžete vybrat finanční produkt čistě na bydlení, tedy účelový nebo i na jiné potřeby, tedy bezúčelný a tím je americká hypotéka. Podmínky pro získání jsou stejné, může se lišit pouze výše úroku či nejvyšší možná částka k půjčení.
Doba splatnosti se pohybuje na maximálně 30 let, záleží na věku žadatele a dalších individuálních podmínkách a požadavcích. V případě předčasného splacení vám nehrozí žádná sankce.