Jak pozvat ženu na rande

Známe to snad všichni, nebo se nám to alespoň jednou za život stalo. Zalíbí se nám nějaká dívka a my máme strach jí někam pozvat a hlavně nevíme jak. Podíváme se na pár věcí, které bychom neměli zapomenout, při zvaní na rande. Přece jenom se jedná o naší budoucí lásku tak buďme originální a upřímní.
spřízněné duše
Jak dívku oslovit, pozvat na rande nebo na sebe upozornit.
Nesmíme zapomenout, že dívky chtějí být hýčkány, už jenom proto, že jsou něžné pohlaví a zaslouží si křehké zacházení. Projevte svoje emoce a dívku ohromte něčím, co ještě nikdy nezažila a na co Vám určitě neřekne ne. Psaníčka jako v mateřské školce vynechte, přece jenom už jste dospělí. Hlavní věcí je, že nezáleží na věku, ale na tom, jak danou věc cítíte.
Pokud se bojíte přímého kontaktu s danou osobou, můžete ho obejít, mějte však na paměti, že tak či onak se s ní sejít budete muset, pokud budete chtít, aby se dívka stala vaší. Pokud je to například dívka z práce, přijděte do práce dřív a nechte jí na stole kytici růží, u které necháte svoje jméno a vzkaz, zda by s Vámi nezašla po práci na kávu. Pokud není, využijte služeb jako je poslíček, nebo doručení kytic přímo k dané osobě. Vždy však nezapomínejte na to, že vy jste tou osobou, která zve slečnu na rande. Ve vzkazu nesmí chybět pěkné oslovení a hlavně vaše jméno a popřípadě kontakt, kdyby slečna onen den nemohla. Pokud chcete být originální, vytvořte kytici třeba z pórku nebo celeru.
srdce v keři
Pokud chcete formální setkání, nemějte strach dívku oslovit, přímo na ulici, nebo kdekoliv jinde. Samozřejmě začněte zdvořilým představením a pokračujte ve znění, že jí to dnes sluší a že na ní můžete nechat oči už dlouho, zda by si s vámi vyrazila. Pokud odmítne, nevěšte hlavu, nejste první ani poslední, kdy se to někomu stalo, takhle to v životě zkrátka chodí.
Vždy mějte svojí hrdost a nechoďte do extrémů, ženy nechte rozmyslet, přece jenom se jedná o plaché stvoření a pozvání na kávu, či rande je může trošku zaskočit.