Hypotéka, co se vyplatí

Celý život jsem si přála, že jednoho dne budu bydlet ve velkém domě v krásném prostředí. Vždycky jsem chtěla bydlet na kraji města, protože jsem sice chtěla chovat nějaká zvířata, ale zase jsem to nechtěla mít daleko do města. Nemohla jsem si vůbec vybrat, jestli bydlet přímo úplně na vesnici anebo jenom ve městě přímo ve středu města. Nechtěla jsem nikam dojíždět. A sice auto mám, ale nebaví mě to moc jezdit. Ani jsem nechtěla jezdit dlouhé vzdálenosti. Nakonec jsem se rozhodla, že s přítelem si pořídíme takový velký dům na kraji města.

Zkuste taky levnou hypotéku.

Je to spíše takový menší statek. A mně se to moc líbilo. Sehnali jsme si taky skvělou hypotéku, kde jsou velice nízké úroky a můžeme si určit splátku jakou chceme. Jedná se o nebankovní hypotéku, která je mezi uživateli opravdu velmi oblíbená. A sama moje máma mi řekla, že nebankovní hypotéku taky měli a byli s ní s tatínkem prý moc spokojení. Nyní už jí mají pět let splacenou a jsou moc šťastní, že si tuto nebankovní hypotéku vzali. A říkali mi sami, že žádnou lepší hypotéku by opravdu asi nenašli.

Vzali jsme si výhodnou hypotéku.

Moji rodiče si brali nebankovní hypotéku na to, když si kupovali svůj vlastní byt. Byl to malý byt tři plus jedna, ale jim stačil, protože nemám vůbec žádné sourozence. Takže si myslím, že pokud i vy hledáte svůj vysněný dům anebo byt, hledáte samozřejmě taky skvělou hypotéku, tak se nemusíte bát. Protože nebankovní hypotéka je tady pro vás a myslím si, že vám udělá velkou službu a radost. A pokud i tak se bojíte, že něco zapomenete nebo si nebudete vědět s něčím moc rady, tak neváhejte a spojte se s vaším bankovním poradcem. Nebo využijte rady finančního poradce, který vám všechno vysvětlí a ukáže vám, jak se v hypotéce co nejlépe vyznat. Já sama jsme měla taky bankovního poradce, když jsem si s přítelem brala nebankovní hypotéku. A nakonec to všechno dopadlo moc dobře.