Pusťte si do domu uklízečku z elektra

Přijdete z práce, utahaní po náročném dni, a doma na vás čeká těžké dilema. Smířit se s nepořádkem, a hodit nohy nahoru, nebo se pustit do úklidu? Díky pokroku však toto dilema řešit nemusíte, a spoustu práce si můžete usnadnit za pomoci šikovných elektronických zařízení, která byla sestrojena k tomu, aby uklízela za vás, nebo vám úklid alespoň usnadnila. Která to jsou?

kapky na skle

Robotický vysavač 2v1

Robotický vysavač, který vypadá jako malý létající talíř, a kočky jej považují za své osobní vozidlo. To je zkrátka nenahraditelný, až dokonalý vynález. Nejenže za vás vysaje celý dům, zatímco jste v práci, on za vás i vytře. Tihle ti šikulové totiž mají výbornou paměť, a rychle se naučí objíždět nábytek, a vysávat přesně tam, kde je potřeba. Jejich jedinou nevýhodou je, že po schodech jezdit neumí, a tak je budete muset nahoru buď vynést, nebo zkrátka pořídit dva. Nicméně většina z nich již má senzory, které zabrání pádu ze schodů, a tak se nemusíte bát, že namísto čisté podlahy doma naleznete pouze rozbité trosky kdysi výborného vysavače. Možná vám bude jako nevýhoda připadat, že se dobíjejí okolo 5 hodin, načež pak vysávají pouze hodinu a půl, ale toho se vůbec nebojte. Za tu krátkou dobu toho stihnou opravdu hodně, a ten delší odpočinek si zkrátka zaslouží. A vy také!

robotický vysavač

Robotický čistič oken

Vysavač na okna má dnes doma již téměř každý, a je pravda že práci velmi urychlí. Ale co kdyby existoval pomocník, který ji udělá za vás celou? A právě že existuje. Jmenuje se robotický vysavač oken, a je velmi šikovný. Pouze jej nastavíte, přiložíte k oknu, a on čistí. Má také senzory, díky kterým snadno rozpozná, kde končí skleněná výplň, a tak nikdy nesjede z okna dolů. A co víc? Umyje ty okna lépe než vy! Okna tak můžete mít perfektně čistá, aniž byste se tahali s kýblem vody, či si na to museli vyhrazovat dovolenou.