zahrada rychle vzrostlá

Léto nám pomalu, ale jistě začíná. Všichni jsou mnohem více pozitivní, než-li to bývá v ponuré zimě. S létem je hlavně u nás v Česku spojené různé grilovačky. Chloubou rodinných domů a rekreačních objektů byla, je a bude zahrada. Óaza klidu a pohody, bezpečné zázemí pro odpočinek a relaxaci, osazená stromy, keři a kvetoucími rostlinami. Toto prostředí krásně ozvláštní příslušenství v podobě výrobků z dřevěného masivu. Na stránkách můžete najít dřevěné pergoly https://www.pergoly-trutnov.cz/drevene-pergoly-zahradni-altany, které perfektně doladí Vaši zahradu. Můžete se tam v pohodě usadit a jen tak odpočívat. Dále tam můžete najít přístřešky, garážová stání, zahradní altány.

pergola

Chcete-li si pergolu sestavit sami, dodáme vám kompletní spojovací materiál včetně návodu na sestavení. U konstrukcí tohoto typu je naprosto zásadní pevnost spojů, kvalita opracování měkkého jehličnatého dřeva a ošetření povrchu speciální, ekologickou impregnační vrstvou proti působení dřevokazného hmyzu, plísní, hub a hniloby. Při přístřešky, altány a zastřešení pergol využíváme střešní šindel, jde o velmi lehkou a zároveň odolnou střešní krytinu s dlouhou živností, v různých barevných variantách.

květiny

Doba dodání je dva až čtyři týdny. Chcete-li mít na léto vaši vlastní pergolu, doporučujeme ji objednat co nejdříve. V případě, že byste si chtěli pergolu objednat spíše v zimě. Nemusíte mít strach, všechno dřevo použité na naše produkty je povrchově ošetřeno a může být uskladněno venku. Náš sortiment si proto můžete smontovat později a tím v zimním období ušetřit. Za všechny výrobky zakoupené u nás zaplatíte až při odběru. Veškerý sortiment přepravujeme vlastním autem za 7Kč/km na adresu, kterou si zvolíte. Naše produkty dodáváme kamkoliv, ať už jste z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic či Jihlavy. Doručujeme od pondělí do neděle včetně svátků.