Kouzelník pro malé i velké

Každý z nás si určitě jako dítě přál, aby na jeho oslavě narozenin vystoupil kouzelník. Všechny děti, kteří by byly, na oslavu pozvaní, by šílely závistí a ještě dlouho by se o tom povídalo. V dnešní době je však už možné všechno a kouzelník se dá objednat na nejrůznější příležitosti.

Kouzelník už v dnešní době neznamená jenom zábavu pro malé děti, ale také zábavu pro dospělé i starší lidi. Díky programu, který kouzelník nabízí, si můžete objednat jeho služby třeba na svatbu, firemní večírek, nebo také na speciální příležitost, jako slavnost města.

Kouzelník

Kouzelník během svého vystoupení vybírá lidi z publika a dělá s nimi nejrůznější triky a iluze. Během vystoupení uvidíte nespočet triků, které ohromí jak mladší publikum, tak starší. Mimo kouzel pro dospělé a děti se kouzelník věnuje také moderování, se kterým má ty nejlepší zkušenosti. Můžete si ho objednat na oslavu a sami si tak dopřát chvilku klidu bez dětí, během jeho moderování. Pro děti provádí modelování balónků, které si mohou samozřejmě vyzkoušet i děti sami. Mohou si vytvořit třeba žirafu, pejska, či jiné zvíře.

Kouzelník (2)

Na webových stránkách se můžete prohlédnout, jak dané akce probíhají a jak moc se lidem jeho výstup líbil. Také je zde spousta fotek, které jsou právě ze zmíněných akcí. Pokud si myslíte, že kouzelník nedokáže udělat dojem na dospělé, určitě se plete, jen si vzpomeňte na nejslavnější kouzelníky. Takový David Copperfield, byl kouzelníkem hlavně pro dospělé a je nejznámějším kouzelníkem do dnes. Určitě si i teď vzpomenete, jak nechal zmizet celý vlak, či jiné jeho extrémní triky.

Pokud tedy přemýšlíte, zda objednat nějaké zpestření na netradiční příležitost, určitě zvolte kouzelníka. Zaručeně se pobaví všechny vaše děti, ale i dospělí, kteří budou na konci vystoupení tleskat ve stole. Proto neváhejte a zamluvte si termín už nyní, protože sháňka po kouzelnících je teď velká.

3/5 - (1 vote)